Reviews

 • Vážený pán doktor Kuriš a pani doktorka Turanská, chceme sa Vám poďakovať za Vašu perfektne odvedenú prácu pri vyšetrení našich očí a profesionálny, rýchly a ľudský prístup pri riešení nášho sekundárneho zákalu. Zrak je pre nás najdôležitejší zo zmyslov a Vy ste nám prinavrátili dobré a jasné videnie. Želáme Vám veľa ďalších úspechov.

  Mgr. Štiglicová, Mgr. Štiglic

  05.02.2019

 • "Ako opraviť ľudské oko za desať minút? Vyzerá to ľahko, ale nie je to. Dnes som absolvovala operáciu prelex u p. MUDr. Petra Kuriša na ľavom oku. Zákrok prebehol bez komplikácii. Zajtra kontrola a o týždeň pravé oko. Snáď už budem vidieť ako orol

  Soňa Kovačíková

  27.11.2018

 • Dobrý deň, som po nedávnej operácií šedého zákalu najskôr ľavého a potom pravého oka na Očnej klinike Excelens v Bratislave Podunajských Biskupiciach. Momentálne absolvujem pravidelné kontroly v rámci pooperačnej starostlivosti. Môžem konštatovať, že kvalita môjho života sa po uvedenej operácii neporovnateľne zlepšila. Na základe svojich skúsenosti si dovolím tvrdiť, že uvedená očná klinika patrí medzi najlepšie očné kliniky v Bratislave. Po stránke personálnej je vybavená špičkovým odborným tímom, ktorí tvoria: MUDr. Peter Kuriš a MUDr. Veselina Turanská. Nemôžem opomenúť príjemný a ochotný odborný personál, príjemné prostredie a tiež vybavenie kliniky novými modernými optickými prístrojmi. Osobitne poďakovanie chcem vysloviť MUDr. Kurišovi – excelentnému očnému lekárovi chirurgovi za jeho trpezlivý, citlivý a vysoko kvalifikovaný prístup k mojej osobe, jednak pri predoperačnom vyšetrení a následne pri operačnom zákroku odstránenia šedého zákalu mojich očí. Pavol Košč, 17.10.2018

  Pavol Košč

  17.10.2018

 • Dobre zvolený názov kliniky (excelens). Excelentný všeobecný aj odborný prístup, prostredie a predovšetkým celý personál kliniky. Som po operácii sivého zákalu a zmenil sa mi život. Nemám už slov, jednoducho jedno veľké ĎAKUJEM.

  Richard Ružička

  24.09.2018

 • Pre mňa jedna z najlepších očných kliník!! :) Od pani doktorky Turanskej, cez pána doktora až po recepčnú . Ochota a odbornosť je u nich na prvom mieste. Pani recepčná je hneď pri vstupe na kliniku veľmi milá a príjemná, odpovie na všetky otázky, a pani doktorka spolu s doktorom , nemám slov. :) Naozaj ak sa rozhodujete kam ku očným lekárom, táto klinika je number 1. :) Ešte raz veľká vďaka :)

  Michaela Osvaldová

  06.07.2018

 • Jedno veľké ďakujem p. MUDr. Kurišovi.

  Richard Lenárt

  22.05.2018

 • Od prvého telefonického kontaktu až po vydanie záverečného operačného protokolu prebiehali všetky etapy liečby v príjemnej atmosfére, samotnú operáciu nevynímajúc. Celý proces liečby prebiehal presne tak, ako pán MUDr. Kuriš už pri stanovení diagnózy a navrhnutí liečby popísal. Od začiatku do konca som mal absolútnu dôveru k celému tímu kliniky a stretával som sa iba s maximálnou profesionalitou a perfektným technickým vybavením, čomu zodpovedá aj bezchybný výsledok a moja absolútna spokojnosť s videním cez nové šošovky.

  Vladimír Uher

  26.02.2018

 • Absolútne profesionálny a ľudský prístup MUDr. v. Turanskej, ktorá ma vyšetrovala a rovnako MUDr. P Kuriša, očného chirurga. Perfektná práca, perfektné vybavenie, rýchle objednanie. Pokiaľ si chcete zlepšiť kvalitu života a zabudnúť na okuliare, spoľahnite sa na toto očné centrum. Budete stopercentne spokojní. Ak by som mala štyri oči☺, vrátim sa len sem.

  Katarína Heredošová

  11.02.2018

 • Nadpriemerné profesionálny prístup Mudr. Turanskej a Mudr. Kuriša. Profesionálne vyšetrenie, vysvetlenie o chorobe. Chodím tam už dlho. Mám problém s pravým okom, vysvetlili mi z čoho sa mi to stalo, na aké ďalšie vyšetrenia mám ísť. Do teraz mi nevedel poradiť neurológ,obvodný a ani v nemocnici. 2x som bola hospitalizovaná a žiadne výsledky. Až tu mi pomohli a poradili a mali pravdu!!!!!! Veľmi milá recepčna a doktorka s doktorom sú nesmierne ochotný pomôcť. Klobúk dole pred nimi a ĎAKUJEM IM ZA OCHOTU A ZA VŠETKO!!!!!!!!

  Petra Horinkova

  05.12.2017

 • Neveril som na zázraky ale počul som o nich , tak som sa kontaktoval s MUDr.Turanskou a MUDr.Kurišom.Dôveru som mal s predchádzajúcich vyšetrení u MUDr.Turanskej ale po poslednom vyšetrení udalosti nabrali rýchly vývoj.Do týždňa som bol po operácii ľavého oka a ďalší týždeň bolo na rade pravé oko. MUDr.Kuriš ako operátor ma presvedčil o vysokej profesionálite výkonu a ľudskom prístupe k pacientovi ,celý tím na operačke bol zohraný ako výťazné družstvo.Následná pooperačná staroslivosť bola ako v dobre fungujúcej rodine. Chcem všetkým poďakova za nový pohľad na svet a najme tebe Vesula bez ktorej doporučenia by som stale žil s olovenou gulou vo forme akuliarov. Zdraví Ivan Kotrbanec a prídem sa na Vás POZRIEŤ /možno budú v texte pravopisné chyby ale ide o to?/

  ivan kotrbanec

  20.11.2017

 • Uz pol roka fungujem bez okuliarov ,podstupila som operaciu PRELEX ,som vdacna celemu timu ,velka vdaka

  Matlovicova Anna

  13.11.2017

 • Supeeeer,veľká spokojnosť,vyšetrenie zraku,milí personal...

  pomichalova katarina

  24.10.2017

 • Výborný profesionálny prístup, bez zdĺhavého čakania, každému odporúčam. Môžem dokonca povedať, že pán doktor P, Kuriš mi zachránil život, pretože správne diagnostikoval môj problém - ako sa ukázalo, išlo o nádor. Vďaka tomu som dostatočne včas absolvovala liečbu a verím, že mi zachránila život. V centre Excelens som si nechala tiež operovať oko a dopadlo to výborne, bez komplikácií.

  Eva Sládková

  03.10.2017

 • Ďakujem za super starostlivosť na vysoko profesionálnej úrovni v prijemnej rodinnej atmosfére. Vrele odporúčam operáciu PRELEXom. Som mimoriadne spokojná s novým zrakom.

  Jana Staňáková

  03.01.2017

 • Perfektná a dokonalá klinika, ukľudňujúce prostredie pre dieťa a profesionálny prístup k deťom. 100% spokojnosť!!!

  Erika Kissová

  02.12.2016

 • Vynikajúca starostlivosť, špičkové prístrojové vybavenie, super že sú do 18,30 hod.

  Rena Petrášová

  13.11.2016

 • Chcel by som len reagovať na operáciu očí ktorú som absolvoval v spoločnosti Excelens v Podunajských Biskupiciach. Od mladosti som nosieval dosť silné dioptrické okuliare a môj problém bol v silných dioptriách ale aj silný astigmatizmus. Žil som v podstate v tom, že okuliarov sa nikdy nezbavím. Po návšteve očnej kliniky Excelens mi bolo ponúknuté riešenie výmeny očnej šošovky pre ktorú som sa nakoniec aj rozhodol. Musím povedať, ,že môj dlhoročný problém sa rapídne vyriešil. Ostali mi síce malé dioptrie na čítanie ale v priebehu dňa nepotrebujem okuliare žiadne. Chcem poďakovať p. MUDr. Kurišovi ako aj celému tímu ktorý ma operoval za perfektnú prácu a prístup.

  Jozef Adam

  25.10.2016

 • Ďakujem veľmi pekne pani MUDr. Turanskej za perfektnú starostlivosť o celú rodinu.

  Jana Hricková

  04.09.2016

Add a review